Вінницька область, Калинівський район

Обмеження доступу громадян до кладовищ з 20 квітня до 3 травня

Дата: 21.04.2020 18:41

З метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції СОVID-19 на території Калинівської міської ОТГ та відповідно до рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 17.04.2020 року №12-1 доступ громадян до кладовищ обмежено у період з 20 квітня 2020 року по 03 травня 2020 року, крім здійснення обрядів поховань з дотриманням заходів особистої безпеки та за наявності засобів захисту.

Просимо всіх свідомо та з розумінням поставитись до карантинних обмежень, зокрема і щодо відвідування кладовищ на території нашої громади, адже це може зберегти життя та здоров’я багатьох людей!

Бережіть себе та будьте здорові!