Введення нових обмежувальних заходів на території громади

Дата: 21.04.2020 12:03

З метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції СОVID-19 на території Калинівської міської ОТГ введено нові обмежувальні заходи.

Відповідно до рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 17.04.2020 року №12-1:

Запровадити тимчасову заборону функціонування ринків (продовольчих, непродовольчих, змішаних), роздрібної торгівлі товарами з лотків, транспортних засобів, з рук в невстановлених для торгівлі місцях до скасування карантину або  пом’якшувальних заходів.

Рекомендувати мешканцям утримуватись від відвідування, перебування у громадських місцях, вулицях населених пунктів у період вихідних та святкових днів (з 13 год.00 хв. суботи до 06 год.00 хв. першого робочого дня після вихідних (святкових).

Обмежити доступ громадян до кладовищ у період з 20 квітня 2020 року по 03 травня 2020 року, крім здійснення обрядів поховань з дотриманням заходів особистої безпеки та за наявності засобів захисту.

Дотримуйтеся загальних правил карантину. Не покидайте домівки без нагальної необхідності. Пам'ятайте, що дотримання соціальної дистанції врятує від інфікування тисячі життів.

Бережіть себе, своїх рідних та будьте здорові!

Рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 17.04.2020 року №12-1 додається.