Із Світлим Христовим Воскресінням! Христос Воскрес!

Дата: 19.04.2020 02:06

Фото без описуЩиро вітаю вас із Світлим Христовим Воскресінням!

У житті кожного християнина Великдень – свято по-особливому шановане та величне, адже воно є символом перемоги життя, тріумфу добра, сили віри, світлих прагнень та чистоти душі. Ми завжди з нетерпінням чекаємо цього дня та готуємось до нього духовно. Це одне із тих свят, яке єднає родини, дарує радість, надію, бажання жити та творити добро. І хоча вперше, попри багатовікові традиції, ми святкуємо Світле Христове Воскресіння в умовах карантину, ми єдині у спільній молитві та Великодній радості.

У цей складний для України час ми просимо у Господа сили для подолання всіх випробувань, укріплення нашої віри, захисту та підтримки, мудрості для єднання наших сердець і помислів, адже те, що нас сьогодні об’єднує, допоможе нам вистояти завтра.

Тож нехай радість Світлого Христового Воскресіння увійде у кожний дім та в кожну родину, наповнить наші душі і серця любов’ю, співчуттям та добром.

Нехай Господь дарує всім міцне здоров’я, душевний спокій, надію та впевненість у завтрашньому дні.

Миру вам, злагоди, щастя, достатку та Божого благословення у всіх добрих справах!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою,

міський голова  Анатолій Шамалюк