Благодійна допомога від агроіндустріального холдингу "Миронівський хлібопродукт" (МХП)

Дата: 17.04.2020 17:09

Благодійну допомогу від агроіндустріального холдингу "Миронівський хлібопродукт" (МХП) отримали працівники Калинівського відділення екстреної медичної допомоги. Засоби індивідуального захисту, а саме: 38 комплектів протиепідемічного одягу, 1000 одноразових бахіл, 15 п’ятилітрових каністр дезінфікуючого засобу для рук та шкіри, 10 л деззасобу для миття підлоги доставили сьогодні у відділення Сергій Броварник, регіональний директор виробничого підрозділу ПрАТ «Зернопродукт МХП», та Олександр  Дудник, директор Елеваторного комплексу філії ПрАТ «Зернопродукт МХП». Загальна сума благодійної допомоги становить близько 30 000 гривень.

Слід додати, що минулого тижня благодійники передали Калинівській центральній районній лікарні предмети індивідуального захисту для медичних працівників та компоненти до апаратів штучного дихання для лікування пацієнтів загальною вартістю 81 503 гривні.

Висловлюємо велику вдячність благодійникам за підтримку у надскладний для всієї країни час медичних працівників відділення екстреної медичної допомоги, які сьогодні знаходяться на передовій боротьби з коронавірусом, та ризикують власним життям заради всіх нас.