Святкуйте Великдень вдома!

Дата: 17.04.2020 13:17

Фото без описуШановні мешканці Калинівської міської об’єднаної територіальної громади!

Враховуючи стрімке поширення небезпечної інфекційної хвороби COVID-19 в усіх регіонах України, зокрема і на території нашої громади, наполегливо прошу всіх вас максимально дотримуватись карантинних обмежень та рекомендацій лікарів, адже попереду нас чекають найважчі тижні. Наразі ми всі відповідальні за те, як розгортатиметься ситуація з поширенням коронавірусу в межах нашого міста та громади.

В зв’язку з обмеженнями через карантин вірянам у всьому світі рекомендовано утриматись від відвідування храмів на Великдень. Адже за всіма прогнозами саме після Великодніх свят очікується найбільший спалах захворювання на COVID-19.

Закликаю кожного з вас, святкуйте Великдень вдома!

Дивіться онлайн-трансляції Великодніх богослужінь на українських телеканалах та в мережі Інтернет – нині це доступно всім.

Змінюйте традиційні святкування, відмініть поїздки до рідних та залишайтесь із сім’єю вдома, аби уберегти себе від інфікування та не наражати на небезпеку оточуючих.

Прошу з розумінням поставитись до тимчасових обмежень, адже, чим ретельніше ми їх дотримуватимемось, тим швидше вони закінчаться, і ми повернемось до нормального життя.

Залишайтесь на Великдень вдома! Бережіть себе та свою родину!

Зі святами! Здоров’я всім!

З повагою,

міський голова  Анатолій Шамалюк.