Виділення коштів на засоби індивідуального захисту для медичних працівників та дезрозчини для комунальних служб міста

Дата: 16.04.2020 16:12

З метою виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19) на території Калинівської міської ОТГ,  на засіданні виконавчого комітету Калинівської міської ради, яке відбулось 15 квітня, було прийнято рішення щодо виділення з бюджету Калинівської міської ОТГ коштів в сумі 166 470 грн, зокрема, на придбання для КП «Калинівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Калинівської міської ради дезінфікуючих розчинів, засобів індивідуального захисту (халати одноразові, окуляри захисні, шапочки одноразові, респіратори FFP3, захисні біокостюми, рукавички нітрилові), безконтактних термометрів та пального для виїздів мобільної медичної бригади міського центру, яка здійснює обстеження виявлених контактних осіб (відбір зразків біоматеріалів для ПЛР-тестування на коронавірусну інфекцію). Також кошти спрямовано на закупівлю для комунальних служб міста (КП «Житловик» м. Калинівка, КП «Благоустрій міста Калинівка») дезінфікуючих засобів та засобів захисту для проведення заходів з дезінфекції на території Калинівської міської ОТГ.

Дуже важливо, щоб всі мешканці нашої громади з розумінням віднеслись до карантинних обмежень та дотримувались певних правил, а саме:
- уникайте місць з великим скупченням людей;
- якомога більше залишайтеся вдома;
- дотримуйтесь правил особистої гігієни, часто і ретельно мийте руки;
- якщо у вас підвищена температура, кашель чи труднощі з диханням, невідкладно телефонуйте сімейному лікарю.
Кожен з нас має усвідомити, що від його поведінки залежить здоров'я, а можливо, і життя інших людей.

Бережіть себе, своїх рідних та будьте здорові!