Вінницька область, Хмільницький район

Посилені заходи з дезінфекції у нашому місті тривають

Дата: 16.04.2020 12:21

Сьогодні працівники КП «Благоустрій міста Калинівка» здійснюють санітарну обробку громадських місць, які є потенційно небезпечними щодо можливості поширення коронавірусної інфекції у місті. Спеціальним розчином «Дезамін» обробляються тротуари, зупинки громадського транспорту, лавки, входи до магазинів, аптек, банкомати та інші місця масового скупчення, які попри карантинні обмеження мешканці громади продовжують відвідувати.

Враховуючи епідемічну ситуацію не лише на території Калинівської міської ОТГ, а й в Калинівському районі, прохання до всіх мешканців громади суворо дотримуватись вимог карантину.

Обмежте спілкування зі сторонніми людьми та не відвідуйте громадські місця і місця масового скупчення. Не наражайте на небезпеку себе і своїх рідних!

Бережіть себе та будьте здорові!