Звернення міського голови до мешканців Калинівської міської об’єднаної територіальної громади

Дата: 15.04.2020 16:15

Фото без описуНа території нашої громади, як і у всій країні, триває непростий карантинний період, запроваджений з метою зменшення ризику зараження вірусом COVID-19 та обмеження  контактів з його ймовірними носіями. Враховуючи епідемічну ситуацію, яка складається в нашому регіоні, прошу вас дотримуватись комплексу заходів задля запобігання поширенню цієї особливо небезпечної інфекційної хвороби, адже за даними Міністерства охорони здоров'я пік пандемії в Україні ще очікується.

Гіркий досвід інших країн показав, що найбільший наш ворог – це недооцінка ситуації. Тому кожен з нас повинен усвідомити, що від його поведінки залежить здоров’я, а можливо і життя інших людей.

Наразі ми всі відповідальні за те, як розгортатиметься ситуація з поширенням коронавірусу в межах нашого міста і країни в цілому. Тому вдячний кожному з вас за дотримання правил карантину, за самоізоляцію після поїздки за кордон, за вчасне звернення до сімейного лікаря та виконання його рекомендацій.

Попереду святкові та вихідні дні, і щоб зберегти життя і здоров’я, залишайтесь вдома, убережіть себе від інфікування та не наражайте на небезпеку оточуючих.

Чим швидше закінчиться карантин, тим швидше наша країна повернеться до звичного ритму життя. Не ігноруйте правил карантину, будьте свідомими та відповідальними!

Бережіть себе, своїх рідних та будьте здорові!

З повагою,

міський голова  Анатолій Шамалюк