Введення нових обмежувальних заходів на території громади

Дата: 15.04.2020 15:13

Фото без описуНа території Калинівської міської ОТГ посилено та введено нові обмежувальні заходи, аби убезпечити мешканців громади і запобігти розповсюдженню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом  СОVID-19.

Районною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 13.04.2020 року було прийнято рішення №11-2, відповідно до якого:

Затвердити вимоги щодо реалізації товарів та надання послуг суб’єктами господарювання, які здійснюють господарську діяльність на території Калинівського району під час карантину (додаються).

Будівельним магазинам здійснювати реалізацію товарів за замовленням в режимі доставки на місце призначення.

Тимчасово встановити наступний режим роботи продуктового ринку СТ «Калинівський ринок»: з  06 -00 год. до 15-00 год. щоденно, крім понеділка (вихідний).

На період карантину визначити громадськими місцями: територію в радіусі 50 м біля зупинок громадського транспорту, релігійних споруд, АЗС, дитячих майданчиків та  вулиці.

Зобов’язати населення носити захисні маски в громадських місцях та на  вулицях населених пунктів.

Нагадуємо мешканцям Калинівської міської ОТГ, що отримати безкоштовно захисні маски можна в Калинівській міській аптеці, яка знаходиться в приміщенні міського центру первинної медико-санітарної допомоги по вул. Чкалова, 6 Д.

Рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13.04.2020 року №11-2 та вимоги щодо реалізації товарів та надання послуг суб’єктами господарювання, які здійснюють господарську діяльність на території Калинівського району під час карантину додаються.