Вінницька область, Хмільницький район

На Вінниччині лабораторно підтверджено 241 випадок захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19

Дата: 15.04.2020 14:18

Під час щоденного онлайн брифінгу 15 квітня голова ОДА Владислав Скальський повідомив, що за інформацією Обласного Лабораторного центру, станом на сьогодні, на території області зареєстровано 418 підозр на коронавірусну інфекцію. У 241 випадках виявлений коронавірус, в тому числі, у 15 дітей (6 випадків у м.Вінниці , 4 – у м.Гайсині, у Літинському районі – 1, Чернівецькому – 1, Вінницькому – 1, Томашпільському – 1, Тростянецькому - 1).

Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані у: м. Вінниці - 105, Калинівському районі – 43, Тростянецькому – 15, Вінницькому - 14, Гайсинському - 11, Козятинському – 7, Немирівському, Жмеринському та Ямпільському по 5, Погребищенському та Літинському по 4, Хмільницькому, Томашпільському, Барському, Липовецькому по 3 випадки,в Крижопільському, Могилів-Подільському, Муровано-Куриловецькому по 2,в м. Ладижин , Тиврівському, Тульчинському, Оратівському та Чернівецькому районах по 1 випадку.

Владислав Скальський зазначив: «На даний час в лабораторіях обласного лабораторного Центру є в наявності запас реагентів та ПЛР- тестів на 3100 зразків біологічних матеріалів. Наразі в роботі знаходиться більше ніж 500 зразків відібраних біоматеріалів для дослідження методом полімеразно-ланцюгової реакції».

Джерело: http://www.vin.gov.ua/news/ostanni-novyny/26158-na-vinnychchyni-laboratorno-pidtverdzheno-241vypadok-zakhvoriuvannia-na-koronavirusnu-infektsiiu-covid-19