Вінницька область, Хмільницький район

Засоби індивідуального захисту для медичних працівників від Петра Юрчишина

Дата: 14.04.2020 10:24

Калинівська міська рада висловлює щиру подяку народному депутатові України Петру Юрчишину за надані для КП «Калинівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Калинівської міської ради засоби індивідуального захисту, а саме: медичні маски, рукавички латексні, гранульований засіб для дезінфекції об’єктів, достерилізаційного очищення ВМП та знезараження води Бланідас 300, засіб для дезінфекції рук, шкіри, поверхонь та виробів медичного призначення АХД 2000 експрес.

Вже доброю традицією є постійна допомога Петра Юрчишина мешканцям Калинівської міської об'єднаної територіальної громади, зокрема, захисникам України, а тепер медичним працівникам - бійцям, які сьогодні знаходяться на передовій боротьби з коронавірусом, та потребують нашої спільної підтримки.

Разом ми впораємось! Здоров’я всім!