Звернення голови Вінницької обласної державної адміністрації Владислава Скальського до мешканців Вінницької області

Дата: 13.04.2020 16:27

Напередодні Великодніх свят звертаюсь до кожного з Вас.  Прошу протягом святкових днів та вихідних залишатись вдома.

Ми маємо вже багато  інфікованих людей по Вінницькій області, в усьому світі вже понад 1,5 млн людей з коронавірусною хворобою.

Якщо ми не зробимо цього – ми можемо мати продовження карантинних заходів, а всі ви знаєте яким чином вони впливають на економіку.

Ми сьогодні знаходимось в критичній точці. Це та точка, яка дозволяє нам ще контролювати розповсюдження інфекції. Але це можливо тільки коли ми всі розуміємо, що ця точка залежить від поведінки кожного з нас.

Я дуже вас прошу ставитись з розумінням до всі тих заходів, які ми будемо посилювати.

Хочу повідомити, що національна поліція і національна гвардія України працюватимуть в посиленому режимі. Порушникам штрафів уникнути не вдасться. Маємо вже судові  рішення про накладені штрафи.

Влада працює в режимі максимального сприяння. Укрпошта доставлятиме освячені паски одиноким пенсіонерам. Наші територіальні центри соціальних послуг піклуються про більш ніж 18 тисяч одиноких осіб похилого віку та осіб з інвалідністю. Ми робимо все можливе, задля того щоб мінімізувати причину виходу на вулицю.

Всеукраїнська рада церков погодилась про суттєві обмеження релігійних заходів. Богослужіння транслюватимуться онлайн. Ми комунікуємо розклад цих богослужінь, а також перелік каналів, які будуть забезпечувати онлайн трансляцію.

Насправді весь світ зустрічатиме Великдень 2020 в новому режимі. Народжується нова традиція святкування Великодня – в колі найближчих людей вдома. Отож святкуємо Великдень вдома! Закликаю вас – залишайтесь поруч з вашими найдорожчими людьми. Залишайтесь здоровими і нехай коронавірусна інфекція обійде нас стороною.

Зі святами вас!