Посилені заходи з дезінфекції у м. Калинівка тривають

Дата: 12.04.2020 15:25

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуСьогодні працівники КП «Благоустрій міста Калинівка» здійснили санітарну обробку громадських місць, які є потенційно небезпечними щодо можливості поширення коронавірусної інфекції у місті. Спеціальним розчином «Дезамін», який є безпечним для людей і тварин, оброблено тротуари, площу біля ринку, центральну площу, набережну, зупинки громадського транспорту, лавки, входи до магазинів, аптек, банкомати та інші місця масового скупчення, які попри карантинні обмеження мешканці громади продовжують активно відвідувати.

Вкотре нагадуємо громадянам, які ігнорують режим карантину, що COVID-19 -  це не просто грип чи пневмонія. Це дуже швидка та агресивна хвороба, від якої щодня в Україні та в світі вмирають люди.

Максимально обмежте себе від справ, які можуть певний час зачекати, і за можливості залишайтесь вдома.

Обмежте спілкування зі сторонніми людьми, не відвідуйте громадські місця та місця масового скупчення.

Дослухайтесь до рекомендацій лікарів і пам’ятайте про власну відповідальність.

При перших ознаках захворювання терміново звертайтесь до сімейних лікарів.

Будьте свідомими, не наражайте на небезпеку себе та своїх рідних!