Продуктові набори для одиноких непрацездатних громадян с. Дружелюбівка

Дата: 10.04.2020 16:48

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуСьогодні працівники Калинівської міської ради доставили продуктові набори (борошно, цукор, олія, крупи, макаронні вироби) та захисні маски громадянам похилого віку, які не здатні до самообслуговування і не мають рідних, та перебувають на обліку в КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Калинівського району Вінницької області» і є мешканцями с. Дружелюбівка.