Продуктові набори для ветеранів Другої світової війни

Дата: 09.04.2020 13:48

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуПрацівники Калинівської міської ради доставили продуктові набори (борошно, цукор, олія, крупи, макаронні вироби) ветеранам Другої світової війни, які проживають на території Калинівської міської об’єднаної територіальної громади, та потребують допомоги на період карантину.

Також необхідні продукти харчування будуть доставлені громадянам похилого віку, які не здатні до самообслуговування і не мають рідних, та перебувають на обліку в КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Калинівського району Вінницької області», а також є мешканцями Калинівської міської ОТГ.

Для забезпечення вказаних категорій громадян продуктовими наборами на 2-му засіданні 59 (позачергової) сесії Калинівської міської ради 7 скликання було виділено з бюджету Калинівської міської ОТГ 30 тисяч гривень.