Вінницька область, Калинівський район

Санітарна обробка багатоквартирних будинків по вул. Привокзальна та по вул. Островського у м. Калинівка.

Дата: 07.04.2020 16:31

Сьогодні працівники КП «Житловик» м. Калинівка здійснили санітарну обробку багатоквартирних будинків по вул. Привокзальна (14,15,16) та по вул. Островського (11,46,77,77а,79,81) у м. Калинівка.

Дезінфікуючим засобом «Дезамін» оброблено вхідні двері, ручки, перила та сходові марші в під'їздах будинків, а також лавки, урни, дитяче ігрове обладнання на прибудинкових територіях та майданчики для контейнерів з твердими побутовими відходами.

Заходи з дезінфекції багатоквартирних будинків міста триватимуть і надалі та проводитимуться почергово.

Просимо забезпечити безперешкодний доступ до будинків працівникам комунального підприємства, а також залишатись у своїх квартирах, поки триває санітарна обробка під'їздів.

Суворо дотримуйтесь правил особистої гігієни та карантинного режиму!