Вінницька область, Калинівський район

Проєкт рішення та АРВ " Про встановлення заборони на території Калинівської міської об’єднаної територіальної громади, продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ре

Дата: 07.04.2020 15:49

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів Калинівська міська рада оприлюднює проєкт рішення " Про встановлення заборони на території Калинівської міської об’єднаної територіальної громади, продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства)" та Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Калинівської міської ради «Про встановлення заборону на території Калинівської міської об’єднаної територіальної громади, продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства)"