Санітарна обробка вулиць міста

Дата: 31.03.2020 15:50

Фото без описуВ зв’язку з посиленням заходів щодо запобігання поширення коронавірусної інфекції, у м. Калинівка, окрім дезінфекції під’їздів багатоквартирних будинків, зупинок міського громадського транспорту, дитячих та спортивних майданчиків, лавок, майданчиків для контейнерів для ТПВ, за ініціативи Калинівської міської ради комунальними службами міста здійснюється санітарна обробка вулиць та тротуарів. За допомогою спеціальної техніки дезінфікуючим засобом («Дезамін»), який є безпечним для людей, сьогодні оброблено всі центральні автошляхи міста, площу С. Руданського, прилеглу територію автовокзалу та дороги в напрямку до закладів охорони здоров’я.