Засідання постійних комісій Калинівської міської ради 7-го скликання у березні 2020 року:

Дата: 30.03.2020 09:34

30.03.2020р. Спільне засідання:

14-00 год. Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та з питань законності, правопорядку і охорони прав людини (голова комісії – Катрич П.С.),

постійна комісія з питань фінансів, бюджету та з питань управління комунальним майном (голова комісії – Богданов І.Ю.)

засідання постійних комісій:

1. Про внесення змін та доповнень до Заходів Програми соціального захисту населення населених пунктів Калинівської міської ради Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

2. Про внесення доповнень до Програми запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха на території Калинівської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки.

3. Про внесення змін до бюджету Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.