Допомога тим, хто її потребує під час карантину

Дата: 26.03.2020 16:36

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуНа 59 (позачерговій) сесії Калинівської міської ради 7 скликання з бюджету Калинівської міської об’єднаної територіальної громади було виділено кошти в сумі 36 062 грн на придбання продуктових наборів для підтримки під час карантину 146 малозабезпечених багатодітних сімей, сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, сімей, в яких виховуються діти-сироти, та діти, позбавлені батьківської опіки та піклування, що проживають на території Калинівської міської ОТГ. Сьогодні продуктові набори (борошно, цукор, олія, крупи макарони) були доставлені всім сім’ям вказаних категорій, які проживають у сел. Калинівка Друга, та частині сімей у м. Калинівка.

Всі 146 сімей, в яких виховується 406 дітей, отримають необхідні продукти за місцем проживання.