Вінницька область, Хмільницький район

Профілактичні дезінфікаційні заходи в місті

Дата: 24.03.2020 17:21

Від сьогодні у м. Калинівка проводяться профілактичні роботи по дезінфекції дитячих майданчиків, зупинок громадського транспорту, лавок, урн, під'їздів багатоквартирних будинків та майданчиків для контейнерів з твердими побутовими відходами. Комунальні служби міста в посиленому режимі проводять санітарну обробку дезінфікуючими засобами (дезрозчином «ДЕЗамін» з миючим ефектом) об'єктів та поверхонь, з якими найбільше контактують мешканці.

Працівники КП «Благоустрій міста Калинівка» дезінфікують зупинки міського громадського транспорту, лавки, урни та дитячі майданчики по всьому місту. Сміттєвози при в'їзді та виїзді з території сміттєсортувальної станції і полігону для ТПВ обов'язково заїжджають на естакаду з дезінфікуючим розчином для санітарної обробки коліс.

Працівники КП «Житловик» м. Калинівка обробляють дезінфікуючими засобами вхідні двері, під'їзди, сходові марші, перила, поштові скриньки, домофони, лавочки, урни, дитячі майданчики на прибудинкових територіях та майданчики для контейнерів з ТПВ. Комунальники проводять санітарну обробку з першого по п'ятий поверх у кожному під'їзді багатоповерхівок, сьогодні здійснено дезінфекцію в будинках №1 та №3 по вул. Незалежності.

Профілактичні дезінфікаційні заходи в місті триватимуть і надалі.