Попередження про тимчасове призупинення роботи об’єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування, розташованих на території Калинівської міської ОТГ

Дата: 18.03.2020 22:19

Фото без описуЯк ми уже повідомляли, на території Калинівської міської ОТГ посилено та введено нові обмежувальні заходи, аби убезпечити мешканців громади і запобігти можливому розповсюдженню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом  СОVID-19.

На виконання рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 17.03.2020 року №8-1 щодо тимчасового призупинення з 18 березня роботи об’єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування, розташованих на території Калинівської міської ОТГ, мобільною групою за участю представників Калинівської міської ради, Калинівської райдержадміністрації та Калинівського відділу поліції було проведено спільний рейд, під час якого керівників закладів, установ, організацій, незалежно від форми власності та підпорядкування а також інших суб’єктів підприємницької діяльності попереджено про персональну відповідальність за невиконання цього рішення згідно з чинним законодавством України.

Починаючи з 19 березня рейди за участю правоохоронців проводитимуться на постійній основі. У разі виявлення порушень карантину, посадові особи або відповідальні за суб’єкти господарської діяльності, підприємці та фізичні особи будуть притягнуті до адміністративної відповідальності із застосуванням штрафних санкцій.

Нагадуємо, що дозволяється здійснювати роздрібну торгівлю продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, провадити банківську, страхову та телекомунікаційну діяльність, а також торговельну діяльність і діяльність з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.