З Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Дата: 15.03.2020 11:56

Фото без описуШановні працівники та ветерани житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята та слова безмежної вдячності за вашу самовіданну і нелегку працю. Сьогодні на вас покладена величезна відповідальність у вирішенні цілого комплексу накопичених не один десяток років проблем. Щоденно ви невтомно піклуєтесь, щоб створити та підтримати комфортні умови для проживання мешканців Калинівської міської об’єднаної територіальної громади, докладаєте максимум зусиль для того, щоб наше місто ставало чистим, доглянутим, затишним, впорядкованим, освітленим та квітучим, надаєте всім нам доступні та доброякісні побутові послуги. Ваш високий професіоналізм та відповідальне ставлення до своєї справи – запорука успішного розвитку нашої громади.

Бажаю, щоб ваші зусилля та старання були гідно оцінені на усіх рівнях, а людська шана та вдячність споживачів додавали вам лише сил та наснаги! Міцного здоров’я вам та вашим рідним, мирного неба, гарного весняного настрою, життєвого оптимізму, сімейного затишку, благополуччя та вагомих професійних здобутків!

З повагою,

міський голова Анатолій Шамалюк.