Зі святом Весни, Любові та Краси вас, дорогі жінки!

Дата: 08.03.2020 12:31

Дорогі наші жінки!

Прийміть від мене особисто та від усіх чоловіків Калинівської міської об'єднаної територіальної громади найщиріші вітання зі святом Весни, Любові та Краси – 8 Березня!

Щиро дякую вам за щоденну сумлінну працю, справжній професіоналізм, високу відповідальність та старанність, розуміння, сердечність, милосердя та душевну щедрість. За ту важливу роль, яку ви відіграєте у розвитку нашої громади, за підтримку, безмежне терпіння та життєвий оптимізм в найскладніших ситуаціях.

Бажаю, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості та з впевненістю! Нехай ваші очі завжди сяють від щастя, збуваються всі мрії та надії, а у вашому домі панують взаєморозуміння та злагода, супроводжують успіх та добрий настрій. Щасливої вам жіночої долі, міцного здоров’я, добра, миру та Божої опіки!

З повагою, міський голова Анатолій Шамалюк.