Вінницька область, Калинівський район

Виставка робіт учасників конкурсу дитячого малюнка «Стіна пам’яті полеглих героїв в російсько-українській війні»

Дата: 05.03.2020 12:54

4 березня в Калинівському районному будинку культури відбулася виставка робіт учасників конкурсу дитячого малюнка «Стіна пам’яті полеглих героїв в російсько-українській війні», організатором якого стала громадська організація «Об’єднання учасників бойових дій та патріотів України».

На виставці були представлені роботи учнів закладів загальної середньої освіти Калинівської міської об’єднаної територіальної громади та інших територіальних громад Калинівського району.

За результатами голосування, яке проходило під час заходу, переможцями конкурсу стали:

- Дар’я Калина, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 м. Калинівка - І місце за роботу під номером 10;

- Олександра Андрощук, учениця загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №1 м. Калинівка – ІІ місце за роботу під номером 32;

- Софія Шевчук, учениця загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №1 м. Калинівка – ІІІ місце за роботу під номером 15.

Ескізи малюнків дітей будуть враховані при встановленні у м. Калинівка Стіни пам’яті загиблих калинівчан та пам’ятного знаку загиблим героям в російсько-українській війні.