Вінницька область, Хмільницький район

Конкурс «Між нами, панянками»

Дата: 05.03.2020 08:54

Напередодні Міжнародного жіночого дня в Будинку дитячої творчості Калинівської міської об’єднаної територіальної громади відбувся конкурс «Між нами, панянками», в якому взяли участь вихованки закладу, а саме, команда «Веселий смайлик» гуртка «М’яка іграшка» та команда «Колежанки» гуртка «Дивосвіт».

Дівчатка презентували виготовлені власноруч подарунки для матусь, змагались у вікторині «Ерудит», робили аплікації на паперових рушниках, перебирали квасолю та кукурудзу, малювали букети квітів, декламували вірші, «готували» борщ, котлети, голубці та інші страви, а також самостійно підготували танець.

Фахове журі справедливо оцінювало всі завдання конкурсантів, проте члени обох команд виявились настільки розумними, талановитими, творчими, кмітливими та енергійними, що в результаті перемогла дружба!

По завершенню конкурсу вихованки Будинку дитячої творчості привітали всіх присутніх із святом весни та побажали, щоб в кожній родині завжди світило сонце!