Вінницька область, Хмільницький район

Виставка робіт учасників конкурсу на кращий проєкт Стіни пам’яті полеглих героїв в російсько-українській війні

Дата: 28.02.2020 11:02

4 березня о 13.00 год. в Калинівському районному будинку культури відбудеться виставка робіт учасників конкурсу на кращий проєкт Стіни пам’яті полеглих героїв в російсько-українській війні, організатором якого є ГО «Об’єднання учасників бойових дій та патріотів України».

В конкурсі брали участь учні та вчителі закладів загальної середньої освіти Калинівської міської об’єднаної територіальної громади, Іванівської ОТГ, с. Корделівки, с. Сальника, с. Пикова та студенти Калинівського технологічного коледжу.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку робіт!