Вінницька область, Хмільницький район

Міський етап обласного фестивалю вчительської та учнівської  творчості «Проліски надії – 2020»

Дата: 27.02.2020 21:49

З метою виявлення обдарованих школярів та учнівської молоді, стимулювання їх творчого розвитку, підвищення рівня художньої самодіяльності серед педагогічних працівників, активізації художньо-естетичного напряму роботи 24 та 26 лютого на базі загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №1 м. Калинівка відбувся міський етап обласного фестивалю вчительської та учнівської  творчості «Проліски надії – 2020».

У фестивалі взяли участь колективи та окремі виконавці з усіх шкіл громади. Учасниками фестивалю стали 1 театр пісні, 1 драмгурток, 7 вокальних ансамблів, 4 хореографічних колективи, 2 солісти – педагоги, 1 тріо вчителів та 1 дует учнів.

За протоколами членів журі були визначені 7 переможців, які стануть учасниками зонального обласного концерту 12 березня, а саме:

- театр пісні під керівництвом Колесникової Л. З. (Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-гімназія);

- ансамбль учителів «Мереживо душі» під керівництвом Закіпної О. В. (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 м. Калинівка);

- тріо учителів під керівництвом Дідусенко Ю. Ю. (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 м. Калинівка);

- Олексюк Михайло, учитель загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №4 м. Калинівка;

- Поліщук Надія, учитель загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №1 м. Калинівка;

- вокальний ансамбль учителів «Тоніка» під керівництвом Поліщук Н. П. (загальноосвітня школа 1-3 ступенів №1 м. Калинівка);

- гурт «Жайвір» під керівництвом Колесникової Л. З. (Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-гімназія).