Талановите сузір'я Будинку дитячої творчості

Дата: 26.02.2020 17:13

У кожній людині є сонце, тільки дайте йому світити (Сократ).

Не існує безталанних дітей - такої думки дотримуються не лише відомі педагоги й філософи усіх часів і народів, а й керівники гуртків Будинку дитячої творчості Калинівської міської об’єднаної територіальної громади. Кожна дитина змалку прагне відкривати для себе щось нове, цікаве та незвідане, і головне завдання дорослих – допомогти їй знайти у собі талант, розкрити та зберегти його.

Вихованці художньо-естетичних гуртків нашого закладу - це сузір’я талановитих дітей, які мають нестримне бажання зробити цей світ набагато яскравішим. А висококваліфіковані педагоги закладу вкотре доведуть, що мистецтво є в будь-якому віці, в будь-якому настрої, в будь-якій кількості, але тільки в приємній компанії!

Фото занять гуртків: «М’яка іграшка» (педагог Ірина Комендяк), «Весела палітра» (педагог Наталія Карпова), «Дивосвіт» (педагог Валентина Попутаровська).