Увага! Попередження про погіршення погодних умов!

Дата: 24.02.2020 11:19

Фото без опису24 лютого у Вінницькій області очікується ускладнення погодних умов: опади у вигляді дощу та мокрого снігу, місцями сильний вітер 25-30 м/с (другий рівень небезпечності - помаранчовий).

Такі погодні умови можуть призвести до виникнення надзвичайних подій чи ситуацій на транспорті, об’єктах енергетики, зв’язку та в комунальному господарстві.

Що робити під час сильного вітру? Варто бути дуже обережними в таку погоду та дотримуватись наступних рекомендацій:

- вікна, двері, горищні люки, вентиляційні отвори у будинках щільно закрийте, приберіть з балконів і лоджій предмети, які можуть випасти назовні;

- якщо ви опинились на вулиці, тримайтесь подалі від рекламних щитів, ліній електропередач, високих парканів та великих дерев.

Автомобілістам рекомендується:

- не паркуватись поблизу великих рекламних щитів, у дворах старої забудови, де багато захаращених балконів з кустарним склінням, навісами, антенами, супутниковими тарілками;

- уникати руху по вулицях, засадженими старими деревами, в першу чергу, з великими кронами.

За можливості краще цього дня залишатись вдома.

За даними УкрГідрометцентру вся Україна нині у складних погодних умовах: вісім областей у жовтій зоні, всі інші – у помаранчевій.