Семінар-презентація Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%»

Дата: 20.02.2020 16:08

До уваги представників мікро- та малого підприємництва Калинівської міської об’єднаної територіальної громади!

З метою ознайомлення підприємницьких кіл Вінниччини з можливостями щодо участі у Державній програмі «Доступні кредити 5-7-9%», Вінницька обласна державна адміністрація спільно з Мінекономіки України та Фондом розвитку підприємництва проводить регіональний семінар-презентацію програми, який відбудеться 25 лютого з 9:30 год. до 15:00 год. в приміщенні готелю «Франція» (м. Вінниця, вул. Соборна, 34).

Під час заходу учасники отримають повну та достовірну інформацію про Державну програму «Доступні кредити 5-7-9%»; про правила інвестиційного кредитування в рамках програми; про вимоги та рекомендації з підготовки повного пакету заявки; про навчальні програми із бізнес-планування та здійснення підприємницької діяльності; про екосистему підтримки підприємництва в Україні: доступ до знань, доступ до фінансування.

Представників мікро- та малого підприємництва Калинівської міської об’єднаної територіальної громади, які бажають взяти участь в семінарі, просимо звернутись в загальний відділ Калинівської міської ради за номером телефону 2-13-07 для реєстрації, яка триватиме до 14:00 год. 21 лютого.

Участь у семінарі безкоштовна. Кількість учасників – 5 осіб.