Запрошуємо на ІІІ традиційний турнір з хокею на траві в приміщеннях (індорхокею) серед юнаків 2005-2006 р.н., присвячений пам’яті Олександра Реви

Дата: 20.02.2020 09:53

Фото без описуЗ 26 по 28 лютого у м. Житомир відбудеться ІІІ традиційний турнір з хокею на траві в приміщеннях (індорхокею) серед юнаків 2005-2006 р.н., присвячений пам’яті Олександра Реви. Участь у змаганнях візьмуть 7 команд з України та 3 команди з Білорусі.

Багато майстрів спорту з хокею на траві та членів збірних команд України є вихованцями Олександра Реви. Працюючи з 1990 по 2004 рік тренером-викладачем з хокею на траві у Калинівській ДЮСШ «Авангард», Олександр Іванович виховав не одне спортивне покоління Калинівщини, а гравці підготовлених ним команд займали провідні позиції у цьому виді спорту.

Справу свого тренера гідно продовжує його вихованець Віталій Бондарчук, під керівництвом якого юні хокеїсти нашої спортивної школи ставали неодноразовими призерами обласних, всеукраїнських та міжнародних змагань з хокею на траві. Віталій Бондарчук є також постійним організатором турніру пам’яті Олександра Реви, який проводиться вже втретє.

Запрошуємо всіх охочих відвідати турнір та підтримати нашу команду!