Заняття в естетичних гуртках Будинку дитячої творчості

Дата: 19.02.2020 11:57

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуЯкщо ви не знаєте, як зробити різноманітним та, водночас, корисним дозвілля для дитини, завітайте до Будинку дитячої творчості Калинівської міської об’єднаної територіальної громади. Саме в нашому закладі позашкільної освіти ваші діти отримають можливість відкрити нові таланти та розвинути існуючі здібності.
Основним напрямом діяльності закладу є художньо-естетичний, що передбачає залучення вихованців до активної діяльності та оволодіння практичними уміннями і навичками у різних видах мистецтва.
У 23 групах 10 гуртків займається 345 дітей, проте кількість вихованців постійно збільшується. Заняття у гуртках – безкоштовні.
Гурткова робота проводиться на базі Будинку дитячої творчості та в усіх закладах загальної середньої освіти Калинівської міської об'єднаної територіальної громади.
Вікова категорія вихованців – від 5 до 18 років.
Керівники гуртків намагаються максимально розкрити творчий потенціал кожної дитини, створити всі умови для її особистісного самоствердження, організувати цікаве дозвілля, використовуючи різноманітні форми роботи.
За додатковою інформацією звертайтесь в Будинок дитячої творчості Калинівської міської об’єднаної територіальної громади з 9.00 год. до 17.00 год. за адресою: вул. Машинобудівників, 16 (другий поверх приміщення колишнього професійно-технічного училища №21 м. Калинівка).

Фото занять гуртків: «Виготовлення сувенірів» (педагог Віталіна Сапунова), «Паперопластика» (педагог Ірина Комендяк).