Семінар-тренінг на тему «Впровадження внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладах загальної середньої освіти»

Дата: 12.02.2020 18:32

Сьогодні в приміщенні загальноосвітньої школи 1-3 ступенів №1 м. Калинівка працівники управління Державної служби якості освіти у Вінницькій області Володимир Малінін, Олена Максименюк та Людмила Ясько провели семінар-тренінг на тему «Впровадження внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладах загальної середньої освіти» для директорів закладів загальної середньої освіти Калинівської міської ОТГ, працівників відділу освіти Калинівської міської ради та шкіл Калинівського району.

Володимир Малінін ознайомив присутніх із основними завданнями Державної служби якості освіти, наголосив на відмінності інституційного аудиту від атестації закладів освіти, які проводилися раніше.

Керівники закладів загальної середньої освіти, які взяли участь у семінарі,  виконуючи практичні завдання, тренувалися розробляти внутрішню систему забезпечення якості освіти закладу.

Директори шкіл мали можливість поставити питання фахівцям Державної служби якості освіти у Вінницькій області стосовно створення внутрішньої системи якості освіти закладу.

«Співпрацюючи, ми приречені на успіх» - завершив семінар-тренінг Володимир Малінін.