Вітаємо з 95-річчям!

Дата: 10.02.2020 14:55

Фото без описуФото без опису8 лютого своє славне 95-річчя відсвяткувала мешканка нашого міста Стрельбіцька Марія Пилипівна. Привітати ювілярку з цією поважною датою завітав заступник міського голови Олександр Щьов.

Від імені Калинівської міської об'єднаної територіальної громади щиро бажаємо Вам, Маріє Пилипівно, міцного здоров’я, душевного спокою, добра, любові і  підтримки рідних, мирного неба, радісних та сонячних днів. Нехай все зроблене з душею та натхненням повертається до Вас сторицею, а Господь примножує Ваші сили на многії літа!