Порядок розміщення зовнішньої реклами в Калинівській міській об’єднаній територіальній громаді

Дата: 06.02.2020 08:40

З метою удосконалення порядку розміщення зовнішньої реклами в Калинівській міській об’єднаній територіальній громаді, активізації діяльності розповсюджувачів зовнішньої реклами, встановлення єдиного порядку і механізму оплати за тимчасове користування місцями розміщення зовнішньої реклами та відповідно до Закону України «Про рекламу», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» на 56 сесії Калинівської міської ради 7 скликання, яка відбулась 17 грудня 2019 року, було прийнято рішення «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в Калинівській міській об’єднаній територіальній громаді» (№244 від 17.12.2019 року).
Нагадуємо, що розповсюджувачам реклами, які не мають дозволу (рішення виконкому), необхідно в 3-х місячний термін з дня прийняття рішення привести дозвільну документацію у відповідність до Порядку, з яким можна ознайомитись на сайті Калинівської міської ради за посиланням https://kalynivska-objednana-gromada.gov.ua/docs/310688/

За дозволом на розміщення зовнішньої реклами звертатись до відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Калинівської міської ради.

Телефон для довідок: 2-27-09.