Естетичні гуртки в Будинку дитячої творчості Калинівської міської об’єднаної територіальної громади

Дата: 03.02.2020 09:52

Якісно та бюджетно організувати позашкільне дозвілля для ваших дітей цілком можливо. Необхідно лише визначитися з напрямком зацікавлень, обрати гурток і підтримувати свою дитину. По суті, не дуже важливо, чим саме займатиметься ваша дитина: малюватиме, шитиме, конструюватиме чи гратиме в шахи, шашки – головне, що вона буде проводити час із користю та розвиватиметься. І тут у пригоді всім батькам стануть гуртки в Будинку дитячої творчості Калинівської міської об’єднаної територіальної громади. Саме в нашому закладі позашкільної освіти ваші діти розвиватимуть свої творчі здібності під чуйним керівництвом висококваліфікованих педагогів.

Чекаємо на вас, найменші мешканці нашої громади!

Фото занять гуртків: «Дивосвіт» (педагог Валентина Попутаровська), «М'яка іграшка» (педагог Ірина Комендяк»), «Декоративні візерунки» та «Весела палітра» (педагог Наталія Карпова).