Гурткова робота в Будинку дитячої творчості

Дата: 30.01.2020 16:18

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуДіти мають жити у світі краси, гри, казки, музики, натхнення, фантазії та творчості (В. Сухомлинський).

В Будинку дитячої творчості Калинівської міської об’єднаної територіальної громади ваші діти розвиватимуть свої творчі здібності під чуйним керівництвом наших висококваліфікованих педагогів.

Гурткова робота проводиться на базі Будинку дитячої творчості та в усіх закладах загальної середньої освіти громади.

У закладі діють гуртки: «М’яка іграшка», «Паперопластика», «Чарівний пензлик», «Дивосвіт», «Виготовлення сувенірів», «Флористика та живопис», «Весела палітра», «Декоративний розпис», «Шахово-шашковий», заняття в яких – безкоштовні.

Чекаємо на вас, юні таланти, в Будинку дитячої творчості Калинівської міської об’єднаної територіальної громади з 9.00 год. до 17.00 год. за адресою: вул. Машинобудівників, 16 (другий поверх приміщення колишнього професійно-технічного училища №21 м. Калинівка).

Фото занять гуртків: «Паперопластика» (педагог Ірина Комендяк), «Шахово-шашковий» (педагог Анатолій Мельник) та «Весела палітра» (педагог Наталія Карпова).