Вінницька область, Хмільницький район

Сезон весняного благоустрою відкрито достроково!

Дата: 28.01.2020 19:02

Зважаючи на теплі та сонячні зимові дні, комунальники достроково відкрили сезон весняного благоустрою та розпочали прибирання міста від сміття. Сьогодні працівники КП «Благоустрій міста Калинівка» провели санітарну обрізку дерев по вул. Островського, зібрали в мішки сміття по вул. Зарічна, вул. Островського, провул. Островського, ліквідували стихійні сміттєзвалища по вул. М.Грушевського, вул. Д. Нечая та вирізали дерева на узбіччях цих вулиць.

Працівники КП «Житловик» м. Калинівка прибрали територію по вул. Незалежності перед будинком №13. Провели санітарну обрізку дерев, зібрали і вивезли гілля та сміття.

Судячи із кількості мішків зі сміттям, яке двірники КП «Благоустрій міста Калинівка» зібрали на прилеглих територіях до садиб приватного сектору мікрорайону Варшиця, можна сказати, що не всі мешканці нашого міста дбають про чистоту та порядок у ньому. Можливо, ми нарешті усвідомимо, що Калинівка – наш спільний дім, і він має бути чистим, затишним та охайним!