Звіт міського голови перед територіальною громадою про роботу за 2019 рік

Дата: 25.01.2020 22:28

23 січня міський голова Анатолій Шамалюк прозвітував перед територіальною громадою про роботу за 2019 рік. На відкритій зустрічі з громадянами, яка відбулась у залі Калинівського районного будинку культури, керівник  Калинівської міської об’єднаної територіальної громади поінформував про виконання бюджету, проведення ремонтів доріг, тротуарів, прибудинкових територій, зовнішнього вуличного освітлення,  здійснення заходів із благоустрою територій населених пунктів громади, роботу комунальних підприємств міста, а також зупинився на питаннях соціального захисту населення, наданні адміністративних послуг громадянам, розвитку галузей охорони здоров’я, освіти, фізичної культури та спорту, культури і мистецтва та інших не менш важливих питаннях діяльності нашої громади. Звіт міського голови доповнювала мультимедійна презентація, за допомогою якої можна було наглядно побачити озвучену інформацію.

Анатолій Шамалюк подякував виконавчому комітету, депутатам міської ради, працівникам комунальних підприємств та всім громадянам, хто своєю працею, наполегливістю та невтомністю щоденно змінював, оновлював, покращував Калинівську міську ОТГ та забезпечував життєдіяльність її населених пунктів.

По завершенню виступу очільник громади відповів на ряд питань жителів міста, які були присутні на зустрічі.