Зібрання з нагоди Дня Соборності України

Дата: 21.01.2020 15:45

Фото без описуФото без описуФото без описуНапередодні знаменного та особливого для нашої держави свята – Дня Соборності України в міській раді відбулось урочисте зібрання.

Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності. Акт Злуки став історичним об’єднанням українських земель в одній державі. Він увінчав соборницькі прагнення українців обох частин України – Наддніпрянщини та Наддністрянщини – щонайменше з середини XIX століття. Це була основоположна подія для українського державотворення.

Вітаючи присутніх, міський голова Анатолій Шамалюк зазначив: «Сьогодні, як ніколи раніше, виклики, що постали перед державою та кожним її громадянином, вимагають консолідації зусиль і єднання українського народу. День Соборності України – це можливість вкотре заявити на весь світ, що українська нація – єдина, а її територія – неподільна. Щиро бажаю всім миру, сил, натхнення, успіхів та нових досягнень на благо нашої Калинівської громади та України.»