Купання калинівчан на Водохреща

Дата: 20.01.2020 18:30

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису"Христос хрещається!" - "В річці Йордан!"

Вчора, 19 січня, християни східного обряду відзначали третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу - Хрещення Господнє, яке в народі має назву Йордан або Водохреща. У цей день за традицією люди пірнають в ополонки, щоб бути здоровими увесь рік і відновити духовні сили.

Калинівчани вже традиційно занурювались в крижану воду на «спиртзаводському» ставку, де для цього було заздалегідь спеціально  підготовлене працівниками КП «Благоустрій міста Калинівка» місце. На березі водойми також облаштовано великий намет, в якому містяни після купання могли перевдягтись та зігрітись гарячим чаєм. Не зважаючи на мінусову температуру, охочих пірнути, аби отримати силу, здоров’я та очищення, було багато.

За процесом купання постійно спостерігали рятувальники та лікарі.