Вінницька область, Калинівський район

Вітання колективу сміттєсортувальної станції м. Калинівка

Дата: 14.01.2020 17:18

Колектив сміттєсортувальної станції м. Калинівка щиро вітає мешканців Калинівської міської об’єднаної територіальної громади з новорічно-різдвяними святами та зичить миру, здоров’я, щастя, радості, достатку всім родинам, а нашому прекрасному місту – процвітання та чистоти!

Нагадуємо, що в цьому році на новому полігоні твердих побутових відходів за межами м. Калинівка поблизу автодороги «Стара Гута-Калинівка-Турбів» облаштовано та введено в дію сучасну сміттєсортувальну станцію, яка дає можливість розділяти сміття на фракції: ПЕТ-пляшку, плівку, скло, бляшану банку, папір, упаковку тетра-пак та органіку. За один робочий день працівники станції відсортовують все сміття (50-60 м3), яке привозять сміттєвози з певного маршруту, а за 6 днів – сміття, звезене з усього міста. Відсортований на фракції матеріал зберігається на побудованому складі вторинної сировини, а потім великими об’ємами реалізується для вторинної переробки. Проте, продуктивність станції зросла б удвічі, якби мешканці громади сортували сміття вдома, враховуючи, що в нашій громаді запровадили систему первинного сортування сміття, встановивши контейнери для роздільного збору. Сортуючи сміття у власних домівках, ми допомагаємо перетворювати звичайний побутовий непотріб у вторинну сировину, яка не буде забруднювати навколишнє середовище нашого міста та перетворювати його на велике сміттєзвалище.

Будьмо відповідальними – сортуймо сміття, щоб не потонути у ньому!