Вінницька область, Калинівський район

Гучні щедрівки від військового духового оркестру в/ч 3028 Національної гвардії України

Дата: 13.01.2020 15:24

«Щедрий вечір, добрий вечір, добрим людям на здоров'я!» - так розпочали свої віншування в Калинівській міській раді учасники військового духового оркестру в/ч 3028 Національної гвардії України. З гучними щедрівками під запальну музику, побажаннями миру, добра та злагоди музиканти в гарному українському народному вбранні привітали колектив з Щедрим вечором та створили атмосферу справжнього свята й наповнили серця присутніх радістю та добром.

Представники міської ради подякували щедрувальникам солодкими гостинцями за теплі вітання, збереження давніх народних традицій та гарний святковий настрій.