Засідання постійних комісій Калинівської міської ради 7-го скликання у січні 2020 року

Дата: 11.01.2020 09:51

13.01.2020р.

14-00 год. Постійна комісія з питань благоустрою, житлово-комунального господарства, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища (голова комісіїСопін А.М.)

засідання постійної комісії:

1. Про виконання Програми з модернізації, оптимізації та розвитку централізованої системи водопостачання Калинівської міської об’єднаної територіальної громади Вінницької області на 2016 – 2025 роки.

2. Про затвердження порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Калинівської міської ради.

3. Про регулювання земельних відносин:

3.1. Про внесення змін до деяких рішень міської ради.

3.2. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

3.3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації та щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу їх у власність;

3.4. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

3.5. Про затвердження протоколів та рішень постійно діючої узгоджувальної комісії по вибору земельних ділянок для суспільних потреб, будівництва житлових будинків, розміщення малих архітектурних форм та розгляду земельних спорів виконавчого комітету Калинівської міської ради.

3.6. Про затвердження переліку вільних земельних ділянок, право власності на які виставлятиметься на земельні торги окремими лотами.

3.7. Про поновлення та припинення дії договорів оренди та особистого строкового сервітуту.

3.8. Про передачу земельних ділянок в оренду ТОВ «Вінницябуд» та ТОВ «Укрхімресурс».

3.9. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність.

15.01.2020р. Спільне засідання:

09-00 год. Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та з питань законності, правопорядку і охорони прав людини (голова комісії – Катрич П.С.),

Постійна комісія з питань промисловості, транспорту, будівництва, підприємницької діяльності, зв’язку та засобів масової інформації (голова комісії - Трембіцький О.А.),

Постійна комісія з питань освіти, культури, духовного відродження, роботи з молоддю та спорту (голова комісіїПавлюк В.С.),

Постійна комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства, роботи з ветеранами та учасниками АТО (голова комісії – Турик В.І.)

засідання постійних комісій:

2. Про внесення доповнень та змін до Заходів та Фінансування по відзначенню державних свят, пам’ятних та ювілейних дат, вшануванню кращих виробничників, проведенню інших культурних заходів в населених пунктах Калинівської міської ради Калинівської міської об’єднаної територіальної громади у 2020 році.

3. Про внесення доповнень до міської програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, учасників операції обєднаних сил та членів їх сімей на 2017-2020 рр.

4. Про внесення доповнень в Додаток 1 Комплексної оборонно - правоохоронної програми Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2016-2020 роки.

5. Про затвердження порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Калинівської міської ради.

6. Про скасування рішення виконавчого комітету Калинівської міської ради № 11 від 23.01.2008р. «Про видачу свідоцтв про право власності на житло».

7. Про затвердження Статуту дошкільного закладу № 3 м. Калинівки в новій редакції.

15.01.2020р.

15-00 год. Постійна комісія з питань фінансів, бюджету та з питань управління комунальним майном (голова комісіїБогданов І.Ю.)

засідання постійної комісії:

2. Про внесення доповнень до Заходів та Фінансування по відзначенню державних свят, пам’ятних та ювілейних дат, вшануванню кращих виробничників, проведенню інших культурних заходів в населених пунктах Калинівської міської ради Калинівської міської об’єднаної територіальної громади у 2020 році.

6. Про внесення змін до бюджету Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

7. Про затвердження Звіту про виконання фінансового плану Комунального підприємства «Калинівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Калинівської міської ради.

8. Про надання дозволу на продовження терміну дії договору оренди комунального майна, нежитлового приміщення Будинку культури по вул. Незалежності, 52 в м. Калинівка гр. Кукурузі Л.В.

9. Про відкриття інклюзивної групи та введення посади асистента.

10. Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей КП «Благоустрій міста Калинівка».

11. Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей відділом освіти Калинівської міської ради.