З 90-річним ювілеєм!
Сьогодні свій славний 90-річний ювілей відзначає мешканець нашого міста Мартинчук Василь Каленьович. Привітати з цією визначною датою ювіляра завітав міський голова Анатолій Шамалюк.
Від імені Калинівської міської об'єднаної територіальної громади щиро вітаємо Вас, шановний Василю Каленьовичу, та бажаємо, щоб подальше життя освячувалось любов'ю та повагою рідних Вам людей, доля зігрівала та голубила міцним здоров'ям, безмежним щастям, душевною рівновагою, а Господь нехай береже Вас та рід Ваш ще багато-багато літ!