Вінницька область, Хмільницький район

Шановні мешканці Калинівської міської об’єднаної територіальної громади!

Дата: 08.01.2020 12:40

Шановні мешканці

Калинівської міської об’єднаної територіальної громади!

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в слуханні звіту міського голови Шамалюка А.В. про свою роботу за 2019 рік перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами.

Презентація звіту відбудеться 23 січня 2020 року о 17-00 год. в приміщенні районного Будинку культури по вул. В.Нестерчука, 22 м. Калинівки.

Ви маєте нагоду ознайомитися з результатами проведеної роботи за звітний період, планами і перспективами розв’язання проблем територіальної громади, отримати відповіді на питання і висловити свої пропозиції, поспілкуватися з міським головою та представниками апарату міської ради у формі відкритого діалогу.

Виконавчий комітет Калинівської міської ради