Дата: 08.01.2020 12:35

16 січня 2020 року о 14-00 годині відбудеться 57 сесія 7 скликання Калинівської міської ради в приміщенні міської ради відповідно до розпорядження міського голови № 2 від 02.01.2020р. з порядком денним:

1. Про роботу виконавчого комітету міської ради в 2019 році.

2. Про виконання Програми з модернізації, оптимізації та розвитку централізованої системи водопостачання Калинівської міської об’єднаної територіальної громади Вінницької області на 2020 – 2025 роки.

3. Про затвердження звіту про виконання місцевого бюджету Калинівської міської об’єднаної територіальної громади за 2019 рік.

4. Про внесення змін до бюджету Калинівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

5. Про звіт головного лікаря Комунального підприємства «Калинівський міський центр первинної медико – санітарної допомоги» Калинівської міської ради за 2019 рік.

6. Про затвердження Звіту про виконання фінансового плану Комунального підприємства «Калинівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Калинівської міської ради.

7. Про регулювання земельних відносин.