З Різдвом Христовим!!!

Дата: 06.01.2020 17:21

Фото без описуШановна громадо, щиро вітаю із величним святом Різдва Христового!

Сповнені почуттям радості, зігріті добротою і душевним теплом, всі ми в очікуванні величної події: народження Христа.  Святкової пори, збираючись на Святвечір великою родиною, в колі дорогих нашому серцю людей, ми з покоління в покоління, з року в рік, прославляючи народженого Ісуса в прадідівській колядці, свято зберігаємо і передаємо наші християнські звичаї  та народні традиції.

Бажаю, щоб у ці світлі святкові дні всі ваші молитви та побажання долинули до неба і зійшли Божим благословінням на вас та ваші родини! Нехай проміння Вифлеємської зорі осяє душі й серця світлом миру, а дзвінка коляда лунає в кожному будинку громади та наповнює вас радістю величного торжества. Хай Різдво Христове принесе вам здоров'я та спокій, нехай в душах оселяться добро та радість, а у нашій країні запанує довгоочікуваний мир!

Христос рождається! Славімо Його!

З повагою, міський голова Анатолій Шамалюк.