Завершення капітального ремонту тротуару, що з'єднує вул.В.Нестерчука з вул.Островського в м.Калинівка

Дата: 27.12.2019 12:49

Завершився капітальний ремонт тротуару, що з'єднує вул. В. Нестерчука з вул. Островського в м.Калинівка, та простягається вздовж автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-02-23-01 Стара Гута-Калинівка-Турбів, км 47+683-47+948, так званого Варшицького пагорба, який теж було відремонтовано в цьому році. Під час ремонтних робіт ділянки автошляху розширено його проїжджу частину, повністю замінено асфальтне покриття, нанесено розмітку, встановлено нові дорожні знаки та бар'єрне огородження – дорожні відбійники із вбудованими світлоповертаючими елементами, що відгороджують пішоходів від проїжджої частини. З боку водойми вздовж тротуару вмонтовано металеву огорожу, що забезпечує комфортні та безпечні умови руху для мешканців великого мікрорайону. Завершений об'єкт є продовженням міської набережної, облаштування якої також на фінальному етапі. За кошти місцевого бюджету здійснено великий об'єм робіт, зокрема, пішохідну зону набережної вимощено тротуарною плиткою, встановлено декоративну металеву огорожу, облаштовано сучасні світлодіодні ліхтарі, які освітлюють вечорами всю набережну зі сторони ставу. Оригінальні квітники, класичні лавки, незвичні урни для сміття – всі сучасні елементи міського дизайну мають не лише естетичну складову, але й покликані створити комфортну та безпечну локацію в нашому місті, яка залишиться в історії та радуватиме мешканців громади багато-багато років. Сподіваємось, що оновлену міську набережну, яка вже стала улюбленим місцем для відпочинку, ранкових пробіжок, прогулянок закоханих та батьків з малечею, кожен буде берегти та шанувати, адже це - частинка нашого спільного дому.